Рикованов написав портрет президента своєю волосиною

25 жовтня. Росія. Фото. Ідея написати портрет Дмитра Медведва народилася в Андрія Рикованова не випадково. У художника вже є серія всіх правителів Росії  – від представників династії Романових і комуністичних вождів до Володимира Путіна.

– Російських царів я писав на маковому насінні, генсеків СРСР і нинішніх президентів – на рисових зернятках, а Дмитра Анатолійовича вирішив зообразити на діаманті, так як Медведєв у мене асоціюється з діамантом: це твердий, чистий, прозорий камінь. Нещодавно мені приятель подарував старовинну каблучку, в якому був відповідний за розміром і якістю камінь, – каже Андрій Рикованов. – І я одразу ж взявся за роботу.

Оскільки розмір портрета всього 0,3 на 0,3 мм, писав його пітерський Лівша під мікроскопом. Спочатку він загрунтував одну з граней каменю крапелькою масляної фарби, потім на ній волоском зобразив Дмитра Медведєва на фоні російського триколірря.

– Зазвичай я пишу волосинами білки, але цього разу потрібного пензлика під рукою не виявилося і довелося видерти волосину з власної брови, – сміється Андрій.

Зараз унікальна робота виставлена в експозиції Петропавлівської фортеці.

Джерело ЕГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.