Податковий кодекс України
Харків'яни готуються до масового страйку проти ПК

22 жовтня. Вони вважають, що дії влади направлені на знищення малого бізнесу. Підприємці готуються до безстрокових акцій протесту по всій Україні.

Днями у Луганську пройшов з’їзд Асамблей підприємців України. Тисячі обурених власників малого та середнього бізнесу виступають проти нового варіанту податкового кодексу.

«Люди виходять захищати свої права, тому що прийняття кодексу, яке відбудеться, швидше за все 4-го числа в парламенті покладе хрест на малому і середньому бізнесі. Кодекс – антиконституційний, антинародний і він фактично припинить існування дрібних підприємців», – відзначив голова Харківської міської організації профспілки підприємців Олександр Шармар.

Підприємці занепокоєні, вони вважають, що вслід за непомірними податками малий бізнес атакуватимуть постійними перевірками та штрафними санкціями.

«Ті податки, які там закладені-споконвічно неможливо буде заплатити. Два варіанти – або підприємці підуть в тінь, або вийдуть на площу на страйки, тому що іншого варіанту немає. Нам потрібно мати нормальний кодекс, щоб ми могли платити нормальні податки і нормально розвиватися», – доповнила приватний підприємець Вікторія Кравченко.

Харківські підприємці, разом із колегами з усієї України ініціюють звернення до Президента України з вимогою відставки Кабінету міністрів. Вони планують продовжувати акції протесту. Вже двадцять сьомого жовтня незгодні із новим податковим кодексом харків’яни вийдуть із пікетом на площу Свободи. Далі – всеукраїнська безстрокова акція протесту біля Верховної ради, яка планується на початок листопада.

Джерело Харківські новини

Comments

 1. Предприниматели Харьковщины будут защищать свои права на пикете который состоится 27.10.2010 года в 15.00 на площади Свободы.
  Они выйдут с требованиями:
  1) Не принимать антиконституцио нный налоговый кодекс в предложенном варианте.
  2) Отставки правительства правительства Азарова в полном составе.
  3) Отставки председателя Государственног о Комитета М. Бродского
  НЕТ НАЛОГОВОМУ КОДЕКСУ! ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
  Харьковская городская организация профсоюза предпринимателе й.

  Председатель ХГО ПСП: А.М Шармар ( 0965988228)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.