Серхіо Перес
Серхіо Перес перший за 20 років мексиканець у Ф-1

У 2011 році партнером Камуі Кобаяші по Sauber стане 20-річний мексиканець Серхіо Перес. Не останню роль у підписанні контракту зіграла солідна спонсорська підтримка пілота з боку мексиканського телекомунікаційного гіганта Telmex.

У 2007 році Перес став чемпіоном британської Формули-3. В кінці 2008 року Серхіо став виступати в GP2/GP2 Asia. У цьому році мексиканець виграв чотири гонки і за два етапи до закінчення сезону займає другий рядок.

“Формула-1 – мрія будь-якого молодого пілота. І для мене ця мрія стає реальністю. Хоча я чудово розумію, що це велика відповідальність, я радий, що буду представляти свою країну в цьому виді спорту”, – тішиться Серхіо Перес.

“Хочу подякувати Пітеру Зауберу за те, що він повірив у мене. Я зроблю все, щоб отримати максимум з цієї можливості”, – додав він.

Своєю чергою Пітер Заубер заявив, що в останні роки Серхіо постійно прогресував.

“Він продемонстрував бійцівський дух і довів, що готовий зробити черговий крок і перейти в Фомрулу-1. Ніскільки не сумніваюся, що Серхіо Перес і Камуі Кобаяші стануть сильною парою пілотів”, – заявив бос команди.

За всю історію Формули-1 в чемпіонаті встигли засвітитися лише чотири мексиканця. Останнім став Гектор Ребак, що виходив на старт у період з 1977 по 1981 рр.

За матеріалами Мир Ф-1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.