літак
На літаки можна буде брати рідину

28 жовтня. ЄС планує повністю зняти обмеження на провезення рідин в ручному багажі до 2013 року.


Авіамандрівникам, які вже який рік поспіль не мають права взяти з собою в політ напої, які допомагають зняти стрес і скоротати час  або просто рідку суміш для немовляти, дозволять проносити на борт до 2 літрів рідини.

Дякувати за це їм буде потрібно новому високотехнологічному приладу, який розроблений та сертифікований цього тижня регулюючими органами Євросоюзу. Прилад під назвою Bottle Scanner був розроблений компанією Kromek. Він здатний пізнати небезпечні речовини в ємкостях від 80 мл до 2 літрів.

З початку 2011 року апарати виробництва Kromtek почнуть з’являтися в окремих аеропортах по всій Європі. До 2013 року, ЄС планує повністю зняти обмеження на провезення рідин в ручній поклажі. Найімовірніше, заборона буде знята і в інших частинах світу.

В даний час за прийнятими в усьому світі правилами авіаперевезень, на борт літака в “руках” можна брати рідини лише в спеціальній упаковці і обсягом до 150 мілілітрів. Виняток робиться лише для придбаних в магазинах duty free напоїв, проте якщо політ йде з пересадкою, то в проміжному пункті пляшки конфіскують. Причина  – відсутність у служб безпеки аеропортів приладів, здатних виявляти рідку вибухівку.

Проносити на борт літака рідини заборонили після того, як в 2006 році спецслужби розкрили плани терористів використовувати рідку вибухівку для атак на трансатлантичних рейсах.

Джерело Деньги

Авіапасажирам дозволять проносити рідину на борт
ЄС планує повністю зняти обмеження на провезення рідин в ручній поклажі до 2013 року

Авіамандрівників, вже який рік не мають права взяти з собою в політ допомагають зняти стрес і скоротати час напої, або просто рідку суміш для немовляти, дозволять проносити на борт до 2 л рідини.

Дякувати їм варто новий високотехнологічний прилад, розроблений та сертифікований цього тижня регулюючими органами Євросоюзу. Прилад під назвою Bottle Scanner був розроблений компанією Kromek. Він здатний пізнати небезпечні речовини в ємностях об’ємом від 80 мл до 2 літрів.

У початку 2011 року апарати виробництва Kromtek почнуть з’являтися в окремих аеропортах по всій Європі. До 2013 року, ЄС планує повністю зняти обмеження на провезення рідин в ручній поклажі. Найімовірніше, заборона буде знята і в інших частинах світу.

В даний час за прийнятими в усьому світі правилами авіаперевезень, на борт літака в ручній поклажі можна брати рідини лише в спеціальній упаковці і обсягом до 150 мілілітрів. Виняток робиться лише для придбаних в магазинах duty free напоїв, проте якщо політ йде з пересадкою, то в проміжному пункті пляшки конфіскують. Причина строгостей – відсутність у служб безпеки аеропортів приладів, здатних виявляти рідку вибухівку.

Проносити на борт літака рідини заборонили після того, як в 2006 році спецслужби розкрили плани терористів використовувати рідку вибухівку для атак на трансатлантичних рейсах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.