Партія Регіонів
Регіонали просять підтримувати їх попри падіння рейтингу

26 жовтня. Арсеній Яценюк підкреслює, що Партія регіонів сьогодні втрачає підтримку населення навіть у традиційно прихильних до неї регіонах.

Підтримки більшості населення в Партії регіонів немає «ні в Західній, ні в Центральній Україні, ні в Одесі, ні в Дніпропетровську», – сказав він у понеділок в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV, повідомляє прес-служба “Фронту Змін”.

За словами Арсенія Яценюка, голови державних адміністрацій отримали вказівку забезпечити в деяких областях підтримку партії влади понад половини виборців. Проте, підкреслив він, це можливо тільки в тому разі, якщо половину Донецької області переселити, наприклад, до Івано-Франківської чи до Житомирської області.

«І вони зараз так і роблять. Чинний закон про вибори дозволив робити велике політичне переселення народів. І вже в цілій низці областей, зокрема на Сумщині, Дніпропетровщині, Київщині, зафіксовані масові переселення людей із Донеччини і Луганщини (чинний закон дозволяє вносити зміни в уточнені списки виборців до 28 жовтня за заявою виборця в зв’язку зі зміною місця перебування – ред.)», – додав він.

Звертаючись до представників Партії регіонів, які перебували в студії, Арсеній Яценюк заявив: «Якщо ви думаєте, що зможете сфальшувати всі вибори – ви глибоко помиляєтесь. Я чудово розумію, що будь-яка влада, зокрема й ваша, близько 5% вкраде. Тільки це максимум, що ви можете зробити. Ми будемо боротися за кожен голос. Вам не вдасться вкрасти вибір українців».

Лідер «Фронту Змін» додав, що своїми словами і діями Партія регіонів дискредитує президента України.

«Якщо справи так підуть далі й Партія регіонів робитиме те, що вона робить, то я не виключаю того, що і нинішній президент буде відмовлятися від Партії регіонів і цієї більшості».

«Той курс, який ви взяли, не підтримує дві третини українців. Ви отримали неймовірний ресурс і повноваження, а значить, і можливості. І річ не в тому, що ми з вами політичні опоненти. Річ у тому, що в Україні є 46 мільйонів людей. Я вас дуже прошу – зробіть щось для них», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.