Партія Регіонів
"Або хрест зніміть, або труси вдягніть"

16 жовтня. Ідеологічний, змістовний дрейф «регіоналів» виніс їх далеко за межі колишніх координат. Вони проти федералізації, також як і проти державного статусу російської мови. Регіоналам потрібно визначитися.

Відмовившись від ідеї федералізації України, Партія регіонів повинна змінити свою назву на партію «Єдина Україна».

Про це заявив російський політолог Олексій Іванов.

«Один з основних ідеологічних принципів Партії регіонів – була теза про федералізацію України. Цей формотворна ознака партії відображена в назві, просто відлитий величезними літерами і вишитий на прапорах: Партія РЕГІОНІВ!», – нагадав експерт.

«Зараз ідеологічний, змістовний дрейф «регіоналів» виніс їх далеко за межі колишніх координат. Вони проти федералізації, також як і проти державного статусу російської мови. Відбулася тиха повзуча ідеологічна революція. Прийшла пора дати цьому політологічну оцінку», – вважає політолог.

«Партія регіонів переродилася по суті», – підкреслив Іванов.

«Тепер це центристська партія чиновників за зразком російської «Єдиної Росії». Коли з «Нашої України» і БЮТу біжать до «Регіонів», – це зрозумілий закономірний процес перебігання, порятунку політичних пристосуванців. «Регіонали» їх пригрівають і правильно роблять, тому що їхня партія тепер – партія конформістської номенклатури. Їм треба розширювати ряди», – пояснив експерт.

«І все було б добре, але от назва виявилася незручною. Воно звучить як докір у зраді! Вони були б раді забути про минулі обіцянки, але от лихо: це в них на лобі написано, так що не зітреш! «Регіонали» проти федералізації – це як комуністи проти комунізму. Бджоли – проти меду! Це абсурд», – вважає Іванов.

«На даний момент ми бачимо кричуще протиріччя форми і змісту партії. Такий незбіг можуть дозволити собі партійні проекти типу російської ЛДПР, де нічого немає від ліберальної демократії, а є вождь (Володимир Жириновський – ред.). Але партія президента Януковича, партія влади, – не може довго миритися з цим непорозумінням. Тому що вони виглядають як той Абрамич з анекдоту, коли йому в лазні радять: ти або хрест зніми, або труси одягни», – сказав експерт.

«ПР просто зобов’язана привести у відповідність форму і зміст своєї партії. Тому цілком логічно було б провести партійний з’їзд і змінити вивіску. «Єдина Україна» – ця назва партії буде найбільш адекватною, тотожною її ідейній начинці. Так відродиться «За ЄдУ!». За їжу, – це головне, що об’єднує чиновну номенклатуру на пострадянському просторі», – резюмував Іванов.

Джерело Власти.Нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.