Вибори
20% бюлетенів Івано-Франківщини будуть фальшивими

27 жовтня. Івано-Франківськ. Арсеній Яценюк вимагає від Генпрокуратури знайти замовників та організаторів друку фальшивих бюлетенів у Івано-Франківській області.

Народний депутат звернувся з депутатським запитом до Генерального прокурора з вимогою терміново розслідувати справу про виявлення понад 180 тисяч фальшивих виборчих бюлетенів у Івано-Франківській друкарні «Кубекс».

«Замовники та організатори цього злочину мають бути негайно викриті й притягнуті до кримінальної відповідальності», – заявив Арсеній Яценюк в Івано-Франківську 26 жовтня в інтерв’ю телекомпанії «Галичина».

«Це нечуване шахрайство – надрукували фальшивих бюлетенів на 20% виборців Івано-Франківщини. Логіка Партії регіонів зрозуміла – виграти чесно на Галичині не вдасться, стандартні обсяги фальсифікацій на рівні 5% результату не змінять, тому в хід іде безцеремонна спроба кардинально спотворити волевиявлення на Прикарпатті. Але їм це не вдасться, більш того – їм це так не минеться», – підкреслив лідер «Фронту Змін», відзначає прес-служба “ФЗ”.

«Я вимагатиму якнайшвидшого розслідування цієї справи правоохоронними органами», – додав він.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.