Партія регіонів
Партія регіонів перша у виборчих бюлетенях

Партія регіонів на виборах до місцевих органів влади буде першим номером в бюлетенях майже по всій Україні, повідомляє ГМ «Опора».

Територіальні виборчі комісії 6 жовтня закінчили реєстрацію кандидатів на виборах до місцевих органів влади. Чинний закон про місцеві вибори не передбачає такого принципу розподілу місць у бюлетені, яким є жеребкування, для кандидатів які балотуються за партійними списками. Тому та партійна організація, яка першою подала списки кандидатів до виборчої комісії, дістала перше місце у виборчому бюлетені, друга – друге місце тощо.

За узагальненими даними спостерігачів «Опори», Партія регіонів посіла перший номер у бюлетені в обласні ради в 21-й області з 23-х. Також Партія регіонів має номер 1 у бюлетені по виборах депутатів Верховної Ради АР Крим. ВО «Батьківщина» піде під першим номером в двох областях. В бюлетенях до міських рад обласних центрів Партія регіонів посіла перший рядок в 19-ти містах з 24-х (та в столиці АР Крим). «Батьківщина», КПУ, Народна  партія та партія «Совість України» зайняли по одній першій стрічці в бюлетенях до міських рад обласних центрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.