парламент
Опозиція збирається на спеціальну нараду

Верховна Рада України завтра планує направити на розгляд Конституційного суду законопроект про внесення змін до Конституції України у частині термінів повноважень глави держави, парламенту та місцевих органів влади.

Про це повідомив голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час зустрічі з маршалком сенату Республіки Польща Богданом Борусевичем, розповідаючи про політичну ситуацію, яка склалася в Україні після прийняття рішення КСУ про неконституційність закону України «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 р. № 2222-IV», та про етапність внормування вітчизняного законодавства відповідно до цього рішення, повідомляє прес-служба парламенту.

Якщо Конституційний суд, сказав голова Верховної Ради, не висловить застережень щодо цього законопроекту, то ще на поточній сесії «ми маємо проголосувати за нього ще раз простою більшістю, а вже на наступній черговій сесії для остаточного затвердження цих змін парламент має проголосувати за них конституційною більшістю від свого складу».

Наступним етапом після детального вивчення законодавчих актів, які потребують змін у зв’язку із рішенням суду, зазначив Володимир Литвин, стане ретельна робота щодо приведення у відповідність до нього українського законодавства.

Зокрема, за його словами, окрім того, що сьогодні парламент ухвалив закон про Кабінет міністрів України, на завтра запланований розгляд законопроекту про внесення змін до Регламенту ВРУ.

Джерело РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.