Оззі Осборн
Оззі Осборн - неандерталець

26 жовтня. Оззі Осборн – далекий родич останнього російського імператора Миколи I і нащадок неандертальців.

Такі результати, якщо вірити британській газеті The Daily Mail, дав аналіз ДНК знаменитого співака. Відповідний матеріал у виданні називається так: «Ми всі підозрювали, але тепер це офіційно: Оззі Осборн – неандерталець».

«По всій видимості, я – справжнє медичне диво! – Заявив не так давно Осборн. – Я пиячив протягом сорока років і нічого зі мною не сталося. Я напивався, вирубувався, а потім знову приходив до тями. Я вважаю, що я повинен заповісти своє тіло Лондонському музею природознавства».

Поки Осборн, на щастя, живий, і вченим залишилося досліджувати тільки лише аналізи, взяті у знаменитого співака. Аналіз ДНК Оззі був проведений в сучасній лабораторії в американському Нью-Джерсі і коштував 12 000 фунтів стерлінгів.

Зразки для аналізу були узяті у Осборна в його будинку в Бекінгемшіре. Крім зв’язку з неандертальцями і Миколою I у Осборна були виявлені гени, що дозволяють сказати, що він є далеким родичем британського короля Георга I (перший представник Ганноверської династії на британському троні, царював з 1714 по 1727 року). Крім того, Оззі Осборн виявився нащадком стародавніх римлян, які проживали в Помпеї, багато з яких загинули під час виверження Везувію на початку нашої ери, у 79 році.

Видання наводить реакцію Осборна на результати досліджень його ДНК:

«Ймовірно, це означає, що я пов’язаний з тими римлянами, хто залишився в живих. Але взагалі, якщо б римські Осборни пили стільки ж, як я раніше, то вони б не відчули лави».

Аналіз ДНК також показав наявність у музиканта спеціальних блокуючих генів, які могли дозволити йому приходити до тями після вживання чотирьох пляшок коньяку в день – дози алкоголю, яка є смертельною для звичайної людини. Втім, вчені, що проводили дослідження ДНК Осборна, відзначають, що музикант за те, що до цих пір живий і здоровий, повинен сказати спасибі не тільки своєму унікальному організму, а в першу чергу своїй дружині, яка терпляче зносила всі його витівки й допомагала йому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.