Арсеній Яценюк
Яценюк вже відправив теперішню коаліцію в опозицію

Теперішня коаліція втратить свою більшість у парламенті, якщо вибори відбудуться у березні 2011 року. Про це в ефірі телеканалу ICTV повідомив народний депутат Арсеній Яценюк.

За його словами, опозиція здатна сформувати гідну альтернативу Партії регіонів і отримати більшість у парламенті.

Опозиція змушена об’єднатися в реальну альтернативу Партії регіонів. Це нормальне явище. Регіонали колись були в опозиції, зараз вони при владі. Я їм хочу сповістити приємну новину, вони точно знов попадуть в опозицію. Тут немає нічого страшного, таким чином відбувається влада”, – розповів Арсеній Яценюк.

Опозиція повинна сформуватися як суспільний заклик. Я знаю про те, що ми обов’язково створимо потужну альтернативу Партії регіонів. І якщо вибори (парламентські – NM) будуть відповідно до конституції, в 2011 році, так як у ній передбачено і як вирішив Конституційний суд, то ці нові демократичні сили будуть здатні об’єднатися в один потужний кулак і вийти з реальною альтернативою”, – додав він.

За його словами, вирішити питання балансу влади можна лише в такий спосіб. Оскільки ставити зараз питання про відставку президента без сенсу. Проте можна створити опозиційну більшість в парламенті.

“Чому такий великий скандал щодо законопроекту про парламентські вибори у березні 2011 року? Тому що вони (Партія регіонів – NM) зрозуміли, що є Конституція і її треба виконувати і те, що через 6 місяців вони втратять більшість у парламенті”

Яценюк пояснив, що Президент України буде представляти ту частину народу, яка за нього проголосували, а парламент іншу і тоді прийдеться шукати компроміси.

“Я розумію турботу Партії регіонів про опозицію. Я розумію, що контролюєте вже все і чого ще вам не вистачає, то прописати в Конституції, що ви призначаєте опозицію. Я можу вам пообіцяти: ми без вас розберемося, хто як і з ким буде”, – відповів Яценюк на питання регіонала Юрія Мірошниченка щодо складу майбутнього опозиційного блоку.

Як повідомляв NM, Верховна рада зареєструвала проект постанови щодо проведення парламентських виборів в березні 2011 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.