Бюлетень
ОПОРА підтвердила інформацію про друкування зайвих бюлетенів

26 жовтня. Хмельницький. Члени Хмельницької Обласної Виборчої комісії цілодобово чергували на фірмі, що отримала замовлення на друк виборчих бюлетенів по виборах до Хмельницької обласної ради. Під час такого чергування представник ОВК від «ВО «Батьківщина» Володимир Шинкарук виявив виготовлені додаткові бюлетені у кількості  1200 штук., повідомляє прес-служба ГМ Опора.

В коментарі спостерігачам ОПОРИ, він зокрема зазначив: „На мою думку, це може свідчити про можливість фальсифікації. Але також і про якісь технічні питання, що стосуються процесу друкування, в яких я некомпетентний. Тільки прокуратура зможе це встановити. Я склав акт і довів на засіданні Хмельницької обласної комісії цю інформацію, але члени комісії не підтримали звернення до прокурора області. В протоколі засідання можна подивитися, хто як голосував”.

В свою чергу, голова Хмельницької обласної ТВК Василь Палаш відповів, що з цього приводу відбулось засідання комісії, на яке був запрошений директор типографії. На засіданні він пояснив, що “зайві” бюлетені – це результат особливості друкарського процесу, і їх кількість була у межах норми допуску. Вони були опечатані і відкладені згідно законодавства. Таким чином, комісія вирішила, що потреби у зверненні до прокурора області не було.

Директор друкарні не захотів надати коментарі щодо цієї ситуації.

Раніше про друк зайвих бюлетенів у Хмельницькому заявляли лише представники БЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.