Сочі Олімпіада-2014
Сочі готуватиме кадрів на Олімпіаду

9 жовтня. Сочі. Російський міжнародний олімпійський університет (РМОУ), зі стін якого будуть випускатися висококваліфіковані фахівці в галузі спортивного менеджменту, планує набирати перших слухачів в лютому 2013 року. Про це повідомив у суботу його генеральний директор Лев Білоусов на спеціальному семінарі, організованому РМОУ для учасників Першого європейського табору «Покоління за мир».

«За два роки університет повинен бути побудований. З початку 2013 року ми зможемо набирати перших слухачів, орієнтовно ми плануємо зробити це в лютому. Зараз ми займаємося підготовкою кадрів, які працюватимуть на Олімпіаді, це наше основне завдання», – розповів Білоусов.

Він додав, що одночасно ведеться розробка навчального плану і визначається конфігурація тих програм, які олімпійський університет зможе запропонувати своїм слухачам.

Програми ці призначені для тих, хто вже залучений у спорт, в олімпійський рух, але хоче отримати додаткові знання.

«Ці люди зможуть реально підвищити свою кваліфікацію і отримати додаткову професійну освіту», – пояснив Білоусов.

За його словами, зі стін РМОУ, що спирається у своїй діяльності на досвід кращих світових центрів бізнес-освіти, будуть випускатися висококваліфіковані фахівці в галузі спортивного менеджменту, знання яких послужать розвитку олімпійського руху в світі.

Джерело Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.