Олег Медведєв: У Януковича раді за Тягнибока

Ось вона, блакитна мрія біло-блакитних, вони навіть її не приховують. Тимошенко – “на узбіччі”. А лідер опозиції – Тягнибок! “Что и требовалось доказать”… І хто б сумнівався?

Карти, досі відомі обраним та особливо поінформованим, ширшому загалові розкрив заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Дмитро Видрін.

В 2004 році вони, щоб налякати Схід та Південь, штучно та безпідставно ліпили націоналіста з Ющенка. А тепер – ось воно, готове пугало. Не подобається Янукович, так ось вам націоналістична загроза.

Недарма своїми “страхами реальними і псевдострахами” пан Видрін поділився з англомовною “KyivPost”, адресованій іноземному ком’юніті в Україні. За кордон влада вже почала сигналізувати про антисемітський характер української опозиції.

“Остання соціологія (яку дуже хотілося б побачити – ОМ) показує, що поволі, але неухильно її витісняє на опозиційне узбіччя Олег Тягнибок“, – пише Видрін. На його думку, “вже на цих виборах він, мінімум, у трьох західних областях випередить Тимошенко”. Тут пан Видрін близький до істини. Позаяк влада, яку представляє Дмитро Гнатович, не допустила “Батьківщину” до виборів у Львівській області та в місті Тернополі, виборці Тимошенко, яка нині посідає там перше місце, перетечуть до Тягнибока.

Думаю, в прагненні влади забезпечити “Свободі” першу позицію в Галичині й криється причина блокування участі “Батьківщини” у виборах. (До речі, на Київщині у виборчих комісіях вдячна за такий пас “Свобода” голосувала за реєстрацію списків від фальшивої “Батьківщини”).

Раніше я вже писав, що наближена до Партії регіонів газета “Сегодня” назвала “Свободу” опозиційною “колоною номер один”.

Вже сама собою радикальна проросійська політика, яку проводить нова влада, заграючи з Москвою та крайнім політичним Сходом, на Заході створює попит на крайні, але з іншим знаком гасла. Такі є лише у Тягнибока. Ця перспектива очевидна і Партії регіонів. Як співається у відомій шахтарській пісні, “паренька приметили, руку дружбы подали, повели с собой, девушки пригожие тихой песней встретили, и в забой отправился парень молодой”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.