Олег Ляшко
Олег Ляшко про свою правду

Олег Ляшко, нардеп від БЮТ про чорний піар та своє кримінальне минуле

В боротьбі зі мною опоненти опустилися нижче пояса, і почуваються вони там доволі комфортно.

Це вже не перший випадок, коли чорні піарники фабрикують фальшивки та роздмухують так звані сексуальні скандали. У той спосіб дискредитації, який обраний проти мене, вони даремно хочуть вибити з колії людину, яка вагомими та переконливими аргументами відстоює свою політичну позицію.

Саме тому і з’являються фальшивки, подібні тій, яка вчора розлізлася Інтернетом. Завдяки технічному прогресові нині все стає можливим, і “монтажники” творять чудеса.

Сподіваюся, що їх особи встановить Генеральна прокуратура, куди я звернувся з відповідною заявою.

Я багато років в політиці. Відтак, маю товсту шкіру та загартований дух. Але не можу сказати, що легко пережив вчорашній день. Та, як кажуть, все, що нас не вб’є – зробить сильнішими.

Ті, хто вилив цей бруд, отримають від мене достойну відповідь. Хоча до їхніх методів – переказувати факти, а тим більше вигадки, хто з ким спить – опускатися не буду. Як на мене, то навіть в каналізації мають бути буйки, за які запливати не можна.

Щодо згадок про моє кримінальне минуле, то хотів би повідомити, що рішенням Печерського районного суду Києва від 19 серпня 2010 року президента України Віктора Ющенка, який під час виборчої кампанії стверджував про наявність у мене трьох судимостей, зобов’язано спростувати цю недостовірну інформацію.

Олег Ляшко для Української правди

Comments

  1. Уважаемые, сколько можно верить уткам? «Боря» – это не Борис Соболев. В то время Олег «дружил» с другим Борисом – Борисом Тимонькиным. Погуглите, сейчас он влиятельный банкир, а тогда крутился около министерства чуть ли ни каждый день. И на многих праздниках Олег Ляшко и Борис Тимонькин сидели за одним столом. Их еще тогда считали «неразлучной парочкой». А потом Олега посадили за воровство, а Боречка пошел в банкиры – управлять наворованным. Вот такая политика!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.