охорона Яник
Непрофесійність охоронця Януковича - справа СБУ

8 жовтня. Київ. Колеги головного «бодігарда» Президента В’ячеслава Заневського кажуть, що його виключили з Національної асоціації охоронців Росії, і відгукуються про нього вельми невтішно.

Як відомо, в оточенні Януковича вибухнув скандал – В’ячеслав Заневський, людина, яка відповідає за його особисту безпеку, виявився громадянином Росії.

Колишні колеги Заневського з Національної асоціації охоронців Росії відгукуються про нього, як про людину, якій не можна довіряти. Навіть включили його до «чорного списку» персон нон-грата. Ось що написано на сайті nastrussia.ru про Заневського:

«22 квітня 2002 року, п. Заневський В. рішенням Асамблеї НАСТ Росії виключений з організації за непрофесійні дії з проведення тренувального курсу та подальшу деструктивну діяльність».

Що це значить, «Газета по-киевски» поцікавилися у керівника штаб-квартири НАСТ в Москві Олексія Фонарьова:

“Те, що Заневський зараз працює в Україні, – проблеми Служби безпеки України. З ним я не спілкуюся. Для НАСТ персони нон грата – це люди, яких наша асоціація вважає ненадійними. Заневський був одним із адміністративних керівників НАСТ і поводився некоректно по відношенню до інших керівникам. На Україну, наскільки я знаю, Заневський почав працювати, коли почалася передвиборча кампанія президента”.

Джерело Обком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.