Микола Азаров
Азарівські обіцянки утопічні

29 жовтня. Київ. Заяви прем’єр-міністра Миколи Азарова про досягнення в 2011 році докризового рівня розвитку економіки утопічні, вважає директор Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер.

Таку думку експерт висловив сьогодні на засіданні громадсько-політичного об’єднання «Український форум».

«Прем’єр-міністр говорить про те, що ми можемо досягти докризового рівня економіки в наступному році. А проста арифметика показує, що якщо економіка за час кризи «впала» на 15%, то для того, щоб вийти на докризовий рівень, необхідно забезпечити зростання економіки на 20%. І якщо цього року економіка зросте на 5%, то в наступному році необхідно досягти зростання на 15%, що є повною утопією », – сказав Пасховер.

Економіст також вважає нереальним для виконання обіцянку влади, що протягом найближчих 10 років Україна увійде в двадцятку найбільш розвинених країн світу. «Хтось підказав президентові ідею досягнення доходів та рівня розвитку Україна за 10 років і входження до двадцятки найбільш розвинених країн світу. Я не полінувався і порахував: якщо країни двадцятки не будуть розвиватися взагалі, а ми будемо їх наздоганяти, то нам необхідно забезпечувати щорічний 20-процентний приріст економіки протягом цих 10 років », – підкреслив Пасхавер.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.