Нью-Йорк
Нью-Йорк атакували клопи

Нью-йоркську штаб-квартиру американської The Wall Street Journal, однієї з найбільш провідних у світі газет ділових новин, можливо, атакували постільні клопі, повідомляє в середу телекомпанія NBC.

Ось уже кілька місяців ситуація з поширенням комах досягла в Нью-Йорку критичного рівня. Клопи у величезних кількостях виявлені не тільки в приватних квартирах, але і в магазинах і універмагах, в результаті чого велику кількість одягу довелося знищити, а також в офісах провідних фінансових компаній на Уолл-Стріт.

Виявлено клопів в штаб квартирі News Corp., якою володіє американський мільярдер Руперт Мердок, і в редакції відомого фінансового тижневика Barron’s. Клопи знайдені практично скрізь: у столах, у кріслах, на підлозі і серед документів. Санітарні служби Нью-Йорка не встигають справлятися з численними викликами, в результаті чого офіси доводиться тимчасово закривати.

За найскромнішими оцінками, навала клопів вже завдала економіці Нью-Йорка багатомільйонні збитки.

І хоча укуси постільних клопів не завдають шкоди здоров’ю, ці комахи можуть бути переносниками небезпечних інфекцій.

Для пошуку клопів у The Wall Street Journal були привезені спеціально навчені собаки, які “підтвердили” наявність небезпечних комах, заявила прес-секретар друкованого видання. За її словами, вісьмом співробітникам газети було розіслано повідомлення, в якому говориться, що кровоссальні клопи знищені і всі робочі місця в редакції безпечні.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.