куріння
Нью-Йорк бореться з курінням

22 січня. Нью-Йорк. Нью-Йоркським курцям доведеться чимало постаратися, щоб відшукати містечко для перекуру.

Мер Нью-Йорка має намір розширити список заборонених для куріння місць, включивши в нього ресторани, бари, парки, пляжі, площі інші відкриті громадські місця.

Деякі курці висловлюють своє невдоволення втручанням політиків в життя громадян. Так, мер міста Майкл Блумберг (Michael Bloomberg) вже заборонив подавати в ресторанах їжу, яка містить транс-жири, і має намір заборонити продаж солодких напоїв з харчовими талонами, мотивуючи це боротьбою з ожирінням. Також він наполягає на зменшенні кількості солі, що міститься в ресторанних стравах.

«Куріння цигарок – це право кожного громадянина. Влада не повинна диктувати або примушувати кого-небудь не робити цього. Врешті-решт, нам заборонять палити скрізь, навіть вдома», – говорить Одрі Сілк (Audrey Silk), представник товариства захисту прав курців Нью-Йорка.

Незважаючи на численні протести, закон на заборону паління в барах і ресторанах від 2003 року отримав чималу підтримку. Тепер міська рада, ймовірно, схвалить заборону на куріння в громадських відкритих місцях, хоча голосування ще не було проведено. Коли Блумберг минулого місяця оголосив про нові плани на заборону куріння, він підкреслив, що людина, що сидить в трьох кроках від курця, не має піддаватися шкідливому впливу диму, так само, як і в приміщеннях.

Дослідження показали, що 65% жителів Нью-Йорка виступили на користь такої заборони. Якщо громадяни не підкоряться новим законом, їх будуть штрафувати.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.