Балмер і Нараєн
Балмер і Нараєн групуються, щоб нанести удар по Джобсу

Останнім часом позиції двох технологічних гігантів Microsoft і Adobe в IT сфері досить серйозно похитнулися під натиском конкурентів.

Приміром, компанія Apple не так давно відібрала у Microsoft пальму першості в рейтингу найдорожчих IT корпорацій, а з Adobe у неї виник затяжний конфлікт через можливості застосування технології Flash в мобільних пристроях, повідомляє NYT.

Не забудемо і про інтернет-гіганта Google, який стрімко набирав вагу в сегменті мобільних операційних систем зі своєю платформою Android.

У зв’язку з цим немає нічого особливо дивного в передбачуваному бажанні Microsoft і Adobe об’єднати зусилля для подальшого розвитку в умовах такої жорсткої конкуренції. Згідно з повідомленням видання, генеральний директор Microsoft Стів Балмер (Steve Ballmer) і голова Adobe Systems Шантану Нараєн (Shantanu Narayen) провели недавно зустріч за закритими дверима в штаб-квартирі Adobe.

Відзначається, що зустріч тривала більше години і стосувалася різних тем, у тому числі і домінування Apple на ринку мобільних рішень. Крім того, за відомостями джерела, сторони торкалися навіть можливого придбання Adobe редмондською корпорацією, яка нібито здатна перешкодити різкому злету популярності електронного гіганта з Купертіно і його продукції.

Відзначимо, що в Microsoft зараз пов’язують великі надії з операційною системою Windows Phone 7, яка покликана на рівних змагатися з нинішніми фаворитами Android і iOS.

Джерело New York Times, Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.