НУНС
НУНС просить к БЮТ підтримки

10 жовтня. 71 депутат від НУНС не збирається голосувати за закон про мови, запропонований представниками парламентської більшості.

Про це заявив народний депутат від НУНС Андрій Парубій. Він нагадав, що ще в середу фракція оголосила збір підписів серед депутатів щодо їх твердого наміру не голосувати за цей проект документа.

“71 депутат або підписали цей лист, або підтвердили по телефону свій намір поставити свій підпис”, – сказав Парубій. Зокрема, він зазначив, що деякі депутати, які зараз перебувають за межами України з робочими поїздками, серед яких Ольга Герасим’юк та Ірина Геращенко, підтвердили свою готовність не голосувати за закон про мови. “Але, на жаль, у фракції знайшлася людина, яка не підписала цей лист, це виявився депутат Бут, сумно відомий у парламенті всім журналістам”, – сказав Парубій.

Він також зазначив, що фракція НУНС звертається до своїх колег з БЮТ провести таку ж роботу серед своїх депутатів. “Ми повинні зробити все, щоб не допустити ухвалення цього закону”, – сказав депутат.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.