Валентин Наливайченко
Наливайченко вимагає всенародного обговорення Конституції

Екс-глава СБУ Валентин Наливайченко заявив, що «Наша Україна» вважає це неконституційним кроком і закликав не усувати народ від процесу зміни Конституції.

«Те, що зроблено в 2004 році і те, що зроблено зараз, у 2010, – фактично одне і теж – політична метушня за зачиненими дверима. Це позбавлення народу можливості і права голосувати та визначати положення Основного закону», – переконаний Наливайченко.

Він наголосив, що народ є джерелом влади і «без референдуму жодні зміни до Конституції вноситися не повинні», повідомляє прес-служба НУ.

Разом з тим, він зазначив, що партія буде вимагати відновити Конституційний процес, всенародне обговорення змін до Конституції: «Ми вимагаємо посилення місцевого самоврядування, передачі бюджетів місцевим громадам, скорочення міністерств наполовину, а кількості віце-прем’єрів – втричі, серйозного скорочення повноважень правоохоронних органів».

«Саме всенародне обговорення і всенародний референдум є основним конституційним повноваженням громадян і ніхто не може права позбавити їх цих прав і цих повноважень», – підсумував Наливайченко.

Comments

  1. NU i nalyvajchenko haj pomovchat. Rozumni duzhe, koly pry vladi buly, to nichoho ne zmogly, a teper rozkazujut. Regionaly teper nadovgo, a vynnyj u cjomu Juschenko i siri ukrainski masy. Soromno za taku derzhavu i narod.

  2. Наливайченко якраз нехай говорить і піднімає народ і НУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.