Nissan
Nissan запускає виробництво "зеленого" автомобіля

22 жовтня. Японський автовиробник Nissan Motor Co. запустив виробництво нового електромобіля Nissan Leaf з нульовою токсичністю викидів на заводі в Оппама.

Початок продажів в Японії і США заплановане на грудень, а на деяких ринках Європи новинка з’явиться на початку 2011 року. Перші поставки в США почнуться в листопаді, а до Європи – у грудні 2010 року.

На заводі в Оппама крім Nissan Leaf виробляються бензинові моделі Nissan Juke і Nissan Cube. У тій частині складальної лінії, де традиційно встановлюються бензобаки, тепер монтуються модулі електробатарей, а електромотори та інвертер в тій частині, де встановлюються двигуни на бензинові машини.

Виконавчий віце-президент з виробництва Хідетосі Імазу говорить, що завод у Оппама стане «материнським заводом» з виробництва Nissan Leaf. Надалі Nissan зможе використовувати всі ноу-хау та досвід, отриманий на заводі в Оппама, для забезпечення найвищої якості виробництва електромобілів Nissan на всіх підприємствах. У майбутньому електромобілі Nissan будуть вироблятися на заводі в Смирні, штат Теннесі США і в Сандерленді, Велика Британія.

Виробничі потужності заводу в Оппама становлять 50 тисяч одиниць на рік. Виробництво Nissan Leaf в Смирні почнеться в кінці 2012 року, а в Сандерленді – на початку 2013 року. При повному завантаженні виробничі потужності заводу в Смирні складуть 150 тисяч одиниць, а в Сандерленді 50 тисяч автомобілів на рік.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.