Кожен 10 німець хоче Фюрера

17 жовтня. Німеччина. Кожен десятий німець вважає, що Німеччині потрібен новий фюрер – це слово означає сильного лідера і менш демократичний парламент.

За результатами дослідження, проведеного Фондом Фрідріха Еберта, чверть опитаних симпатизує націоналістичним чи расистським настроям. Повідомляється, що невелика кількість голосів, які ультраправі отримують на виборах, не відображає реальної позиції багатьох німців.

Це виглядає як зростання ксенофобських настроїв – третина заявляє, що коли роботи не вистачає, іноземців потрібно відсилати додому, а один з шести опитаних стверджує, що євреї мають занадто багато влади.

Йоханесс Кісс (Johannes Kiess), який керував дослідженням, говорить, що крайні праві переконання глибоко вкоренилися в німецькому суспільстві: “дослідження демонструє, що в деяких частинах суспільства є дефіцит освіти. По-друге, люди завжди, особливо в період кризи, шукають козла відпущення через своїх політичні, економічні і соціальні проблеми. Поєднання всього цього вказує на дуже важливу річ: демократія сама по собі не є самореалізуючим організмом, який присутній завжди. Це не те, що у нас є в Європі є без жодних на те наших зусиль, ні Ми повинні постійно боротися за демократію, кожен день”.

Джерело РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.