В Україну повернули викрадачів картини з Одеського музею

14 жовтня. Київ. Завершена екстрадиція в Україну з Федеративної Республіки Німеччина громадян які обвинувачуються у вчиненні крадіжки картини з Одеського музею Західного та Східного мистецтва

     14 жовтня 2010 року успішно завершена ініційована Генеральною прокуратурою України екстрадиція в Україну з Федеративної Республіки Німеччина громадян А., Б., та П, які доставлені під конвоєм авіарейсом «Берлін – Київ» та передані працівникам слідчого органу.

Зазначені особи обвинувачуються у вчиненні в липні 2008 року резонансного злочину – крадіжки з Одеського музею Західного та Східного мистецтва картини Мікеланджело Мерізі да Караваджіо “Взяття Христа під варту” або інша назва – “Поцілунок Іуди“, а також ряду інших злочинів в різних регіонах нашої держави.

Обвинувачені були затримані німецькими правоохоронцями 25.06.2010 у Берліні при спробі реалізувати вищевказаний викрадений твір мистецтва. У строки, визначені Європейською конвенцією про видачу правопорушників 1957 року, Генеральна прокуратура України направила до компетентного органу Німеччини запити про видачу розшуканих осіб.

Федеральним відомством юстиції ФРН задоволено запити Генеральної прокуратури України про видачу А., Б. та П. для притягнення до кримінальної відповідальності за всі запитувані епізоди злочинної діяльності.

Позитивне вирішення українських запитів про видачу у достатньо стислий строк стало можливим завдяки активній позиції Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України у цьому питанні.

Необхідно також відмітити конструктивну багаторічну співпрацю між компетентними органами України та Федеративної Республіки Німеччина у питаннях екстрадиції осіб, які ухиляються від слідства на території наших країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.