Нік Кейв
Нік Кейв відхрещується від звинувачень

Маловідомий музикант Френкі Даффі з шотландського Данді звинуватив австралійського співака Ніка Кейва в плагіаті, повідомляє Spinner.

29-річний учасник гурту Rising Signs, який розпався, стверджує, що пісня “Palaces of Montezuma” з нового альбому групи Кейва Grinderman запозичує музичну основу його треку “Grey Man”, написаного в 2004-2005 роках. Даффі виявив, що вступ та куплети пісень звучать схоже і мають одну і ту ж акордову структуру – ля мажор, мі мажор і сі мажор. Втім, музикант визнав, що скласти мелодію з цих трьох акордів не так уже й складно.

За словами Френкі Даффі, він не перестає думати про те, що одного разу Нік Кейв випадково виявив його пісню, слухаючи музику незалежних груп на MySpace, і, дізнавшись, що Rising Signs розпалися, вирішив привласнити композицію собі.

Як зазначає Spinner, Нік Кейв вже відповів на звинувачення Даффі, зробивши це прямо на концерті Grinderman, яке відбулося 1 жовтня в Лондоні в залі Hammersmith Apollo. Випереджаючи виконання “Palaces of Montezuma”, співак заявив наступне: “Можливо, ви вже чули, що якийсь 17-річний хлопчина з Данді намагається засудити мене, стверджуючи, що саме він написав цю пісню. Це просто смішно, тому що я писав цю пісню спеціально для моєї дружини “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.