піратсво, авторське право
Росія вшановує своїх злочинців?!?

Росія, на жаль, йде шляхом країн, де порушення закону возвеличують, стверджує оглядач Newsweek Оуен Метьюз. Як приклад він наводить порушників авторського права.

На його думку, і російські torrents.ru та allofmp3.com були одними з найбільш скандально-відомих піратських сайтів останнього десятиліття. “Більш серйозні приклади шанування правопорушників в Росії – особи, обвинувачені у вбивстві, шпигуни і шахраї, які не тільки знайшли у себе на батьківщині безпечний притулок, – з ними часто поводяться як з героями”, – пише автор, згадуючи імена Андрія Лугового і Анни Чапман.

“Черговим поповненням цього списку нехороших людей, які користуються захистом офіційної влади, стали 60 чиновників і міліціонерів, яких асоціюють з триманням під вартою за безпідставними обвинуваченнями і смертю у в’язниці Сергія Магнітського, юриста фонду Hermitage”, – продовжує кореспондент. Минулого тижня Конгрес США ухвалив, що особам, імена яких згадані в судових матеріалах і документах правоохоронних органів у справі Магнітського, забороняється в’їзд до США. “Реакція Росії фактично зводиться до заяви, що ці люди, може бути, і мерзотники, але вони наші мерзотники”, – пише автор, пояснюючи, що МЗС РФ засудив американське рішення, а МВС підвищило одного із слідчих у званні.

Автор вважає, що за позицією Росії стоять два мотиви: бажання продемонструвати незалежність і страх чиновників: “Як демонструють справу Магнітського та інші схожі справи, російські чиновники можуть дуже багато втратити, якщо їх власні практики опиняться під пильною увагою міжнародних правоохоронних органів”.

Джерело: Newsweek

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.