iPhone: якби це було

28 жовтня. Багато людей пам’ятає електронні вироби, що випускалися радянською промисловістю: строгі форми, контрастні кольорові рішення, великі увігнуті кнопки. А як би виглядав iPhone радянського виробництва? Своє бачення цього питання запропонував невідомий дизайнер.

Зовні «Електроніка І-Фон» нагадує популярний і дуже дорогий в минулі часи радянський калькулятор «Електроніка», повідомляє Gizmonews. За основу явно взятий той же дизайн, включаючи форму клавіш і монохромний зелений дисплей. Тим не менш, є тут місце і для інновацій, а також адаптацій.

Зокрема, варто звернути увагу на незвичайне розташування клавіш навколо дисплея, наявність стрілок для переміщення курсору – вони необхідні, адже апарат явно працює в текстовому режимі, кнопку «АПП», що відповідає за запуск додатків, стильну і впізнавану перфорацію у передній панелі в місцях розташування динаміка і мікрофона, складну антену радіомодуля. Присутні й звичні програми, включаючи «Сафарі», «Ітунес», «Контакти», «Фото», «Відео» (як це буде працювати в текстовому режимі?) та інші.

Природно, що це жартівлива робота талановитого дизайнера, але вона чудово вписується в реалії СРСР 80-х і дає уявлення про те, яким би міг бути iPhone радянського виробництва.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.