Сергій Соболєв
Соболєв: звинувачення Тимошенко - брехня для обговорення у телешоу

21 жовтня. Київ. Злет цін на харчі, зростання тарифів на газ та комунальні послуги, підвищення пенсійного віку та придушення малого бізнесу новим Податковим кодексом – все це свідчить про повний економічний провал урядової команди Януковича-Азарова-Тігіпка. Водночас звинувачення Юлії Тимошенко є брехнею, щоб відвернути увагу населення.

Про це заявив прем’єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв сьогодні на засіданні опозиційного уряду.

«Щоб відволікти увагу людей від цих проблем, щоб уникнути відповідальності за нахабне невиконання власних передвиборчих обіцянок, режим розгорнув брехливу кампанію з дискредитації уряду Тимошенко», – сказав він.

«Минулого тижня вони виставили американських псевдоаудиторів, які майже за сто мільйонів гривень натягали з Інтернету раніше розміщені там за гроші «викривальні» статті та систематизували їх в щось подібне до доповіді», – зазначив Соболєв.

Він наголосив, що «героєм» цього тижня став голова Контрольно-ревізійного управління Петро Андрєєв, повідомляє прес-служба БЮТ.

За словами Соболєва, свого часу пан Андрєєв прославився тим, що за профспілкові кошти організував в КРУ конкурс краси «Пані ревізор», який «виграла» його протеже.

«А дружина цього борця з корупцією очолює аудиторську компанію, яка надавала послуги та брала гроші з державних компаній, що підлягають перевіркам з боку пана Андрєєва», – додав він.

На думку прем’єра опозиційного уряду, такі заяви робляться по четвергах, аби в п’ятницю пережовувати їх у «Великій політиці» на «Інтері».

«Минулого тижня Євген Кисельов відпрацьовував звіт американських псевдо аудиторів. Завтра, ми переконані, головним гостем каналу стане пан Андрєєв», – сказав він.

«Слід зауважити, що навіть роботу із дискредитації Тимошенко пан Андрєєв робить спустивши рукава. Його звинувачення носять або абсурдний характер, або взагалі виглядають як компліменти», – заявив Сергій Соболєв.

«Що поганого, і в чому тут вина Тимошенко, якщо вона для вчасної виплати пенсій надала позики Пенсійному фонду на суму 42,1 мільярд гривень?», – підкреслив він.

«Що поганого і де тут вина Тимошенко, якщо вона для забезпечення своєчасної виплати зарплат та пенсій, «кошти, отримані від МВФ, у сумі 36,1 мільярда гривень» направила не «на погашення зовнішнього боргу», а бачте, на «забезпечення поточних потреб держбюджету», тобто на зарплати бюджетникам та забезпечення соціальних програм? Що поганого і де тут вина Тимошенко, що вона «збільшила статутний капітал Нафтогаз України», аби не підвищувати ціни на газ?», – додав Соболєв.

Прем’єр опозиційного уряду також зазначив, що Юлію Тимошенко так само звинувачено в тому, що вона, мовляв, незаконно рятувала вклади громадян в проблемних банках та незаконно видавала людям безплатні акти на їхню землю, «а Янукович тепер в інтересах земельної мафії цю програму згорнув».

«І врешті-решт, навіть наші затяті недоброзичливці не змогли знайти бодай одну державну копійку, яку Тимошенко витратила не для людей, а поклала би собі в кишеню. Тому всі звинувачення на адресу Тимошенко не мають під собою підґрунтя. Їхня мета лише в тому, аби напередодні місцевих виборів очорнити свого головного опонента, відволікти увагу громадян від економічного провалу, який став головним «досягненням» Януковича за вісім місяців його перебування при владі», – резюмував Сергій Соболєв.

Comments

  1. еще один пидар врет бреше так само как и она а пучему унее все пидары о незря эмблема бют от пидарасов а она сама кто воровка брехуха и женщина по интересам и вообще ее место давно на зоне а бабло должно быть в нацбанке на пенсии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.