Анатолій Гриценко
Гриценко просить депутатів з вищою освітою краще читати закони

Звернення чотирьох народних депутатів до голови СБУ з вимогою перевірити, чи має Анатолій Гриценко допуск до державної таємниці сам голова Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони вважає звичайним стукачеством.

Про це Гриценко заявив журналістам під час робочої поїздки по Закарпаттю та Тернопільщині, повідомляє прес-служба нардепа.

Він нагадав, що місяць тому чотири народних депутати вимагали від спікера парламенту звільнити Гриценка з посади голови Комітету. Тоді Володимир Литвин відповів, що жодних підстав для звільнення Гриценка немає.

Тепер інші чотири депутати, серед яких відомий борець Ельбрус Тадеєв звернулися до голови СБУ з вимогою перевірити, чи є в Гриценка допуск до держтаємниці. Крім того, депутати просять перевірити, чи не є нардеп американським шпигуном, адже навчався в Інституті іноземних мов Міноборони США та закінчив оперативно-стратегічний факультет Університету військово-повітряних сил США.

Гриценко порадив депутатам «перш, ніж морочити голову голові СБУ, почитати закони».

«У п.4 ст.27 Закону України «Про державну таємницю» написано, що президент, прем’єр-міністр, голова Верховної Ради, голова Верховного суду, голова СБУ та народні депутати отримують допуск до державної таємниці будь-якого рівня після письмової згоди про її нерозголошення».

Гриценко повідомив, що його письмова згода була написана й зафіксована 18 січня 2008 року.

Крім того, він нагадав, що очолював Міністерство оборони й мав форму допуску №1, тобто міг працювати не лише з таємними, а й з цілком таємними документами особливої важливості, допуск до яких мали лише 2-3 особи в країні.

Гриценко також звернув увагу на те, що народні депутати, які пишуть звернення щодо Гриценка як в СБУ, так і до голови парламенту, чомусь зовсім не читають законів.

«Прикро, що на вищому поверсі влади є багато людей з вищою освітою, але без середньої. Вони не завжди розуміють, що роблять, – сказав Гриценко. – Я не впевнений, що Тадеєв розуміє, що підписав, а тим більше – що сказав», – цитує главу парламентського комітету прес-служба.

Він підкреслив, що у владі мають бути люди відповідного професійного рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.