подарунки, ялинка, різдво
Діти хочуть продукцію "яблука" під ялинку

26 жовтня. Великобританія. На майбутні різдвяні свята діти мріють отримати високотехнологічні гаджети, а не традиційні іграшки.

Про це йдеться в дослідженні, яке сьогодні провела компанія Duracell Toy Report у Великобританії. Першу трійку найбажаніших подарунків склала продукція від корпорації Apple – смартфон iPhone 4, плеєр iPod touch і комп’ютерний планшет iPad.

Четверте місце зайняв бездротовий контролер Kinect для ігрової консолі Xbox 360 від Microsoft, п’яте – “інтерактивні хом’яки” Zhu Zhu Pet Hamsters, а шосте – відеокамера Flip. У десятку також увійшли костюм Базза Лайтера з мультфільму “Історія іграшок 3”, контролер Move для приставки PlayStation 3, відеогра LEGO про Гаррі Поттера і лялька Barbie Video Girl з вбудованою в груди відеокамерою.

Цей “рейтинг” свідчить про дорослі смаки дітей при виборі подарунків, пише The Daily Telegraph. Згідно з доповіддю, в цьому році приблизно 39% дітей (серед них – 17% від 5 до 8 років, 50% від 9 до 12 років і 66% від 13 до 16 років) випрошують у своїх батьків “яблучну” продукцію.

В опитуванні взяли участь 2138 дітей та їх батьки. У документі наголошується, що у дітей зараз є в середньому 39 іграшок або гаджетів – це в два рази більше, ніж було у їхніх батьків у тому ж віці.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.