На Вінниччині за регіоналів давали по 300 гривень

31 жовтня. Вінницька область. У Немирівському районі Вінницької області спостерігачі  Опори дізналися про факти підкупу виборців та членів дільничних виборчих комісій. Про це повідомив кандидат у депутати до Вінницької облради від Соціалістичної партії України Валерій Каричинський.

Кандидат запевняє – отримав інформацію від мешканців району на передвиборчих зустрічах.

22 жовтня у районному будинку культури на організаційних зборах Немирівської районної організації Партії регіонів заступник голови Немирівської райдержадміністрації Олександр Лесько поставив завдання фінансово забезпечити 8 тисяч виборців Немирівського району коштами із розрахунку 300 грн. на кожного виборця в обмін на голос за вказаних кандидатів.

На зборах були присутні так звані «десятники», які отримали по 30000 грн. і мали знайти з 23 по 29 жовтня ще 9 людей серед знайомих, які б роздали отримані гроші родичам і друзям, згодним проголосувати за кандидатів від Партії регіонів.

Кошти видали з розрахунку: 100 грн. – за позитивне голосування за кандидата на посаду міського голови Немирова від Партії регіонів (або відповідної сільської голови); 100 грн. – за список депутатів або депутата, який зареєстрований по мажоритарному округу від Партії регіонів; 100 гривень – за Олександра Конотопа – кандидата від Партії регіонів по Немирівському одномандатному мажоритарному округу №27.

За фактом порушення чинного законодавства Валерій Каричинський подав скаргу до Вінницької обласної виборчої комісії та заяву до правоохоронних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.