ЦВК
ЦВК

31 жовтня. Київ. На проведення місцевих виборів буде витрачено 972,8 мільйона гривень. Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал на прес-конференції в неділю.

За його словами, ЦВК затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення чергових місцевих виборів у сумі 972 834 700 гривень.

Основна сума з цих коштів буде спрямована на оплату заробітної плати членам виборчих комісій та залученим фахівцям – 471,5 мільйона гривень. На проведення передвиборної агітації передбачено 159,7 мільйона гривень, виготовлення виборчої документації – 123,6 мільйона гривень, оплату послуг друкованих ЗМІ – 62,6 мільйона гривень, кабінок для таємного голосування – 22,8 мільйона гривень, оплату послуг, пов’язаних з діяльністю виборчкомів (зв’язок, транспорт, оренда приміщень) – 132,6 мільйона гривень.

На сьогоднішній день Державне казначейство перерахувало на рахунки тервиборчкомів з держбюджету 921,624 мільйона гривень. Залишок коштів у сумі 51,2 мільйона гривень буде перераховано на початку листопада.

“Ніяких проблем з фінансуванням ЦВК, ні в територіальних комісій взагалі не було”, – підкреслив Шаповал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.