напад, розбите вікно
Напали на офіс Фронту змін

9 жовтня. Красноармійськ. Сьогодні вночі, 9-го жовтня 2010 року, скоєно напад на офіс Червоноармійської міської організації «Фронт змін». Про це з Красноармійська повідомляє незалежний спостерігач спільного проекту ДОО ВГО «Комітет виборців України» та ВГО «Громадянська мережа «Опора» зі спостереження за ходом місцевих виборів у Донецькій області.

Представники міської організації «Фронт змін» вранці виявили, що всі вікна приміщення, де знаходиться партійна організація, розбиті. Напад супроводжувалося псуванням офісного майна, яке було залито червоною фарбою. На місце події були викликані співробітники органів внутрішніх справ, повідомляє прес-служба “ФЗ”.

Незалежні спостерігачі звернулися з інформацією про інцидент в Красноармійський міський відділ внутрішніх справ. Співробітники міського відділу підтвердили факт пошкодження офісного приміщення місцевої організації «Фронт змін», але відзначили, що повна інформація про даний факт буде надана після завершення оперативних заходів.

ДОО ВГО «Комітет виборців України» та ВГО «Громадянська мережа «Опора» звертає увагу правоохоронних органів на необхідність оперативного проведення слідства та встановлення об’єктивної картини події.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.