На Львівщині ввели в експлуатацію два протипаводкові об’єкти

23 жовтня. Львівська область. На Львівщині ввели в експлуатацію два протипаводкові об’єкти. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

«За якістю будівництва протипаводкових об’єктів у Львівській області ведеться строгий контроль. Сьогодні ми оглядаємо будівництво акумулюючої емності – польдера у с. Чайковичі та відновлення водозахисної дамби у с. Бабино Самбірського району. Будівництво комплексу цих об’єктів дозволить захистити від паводків населення не лише Самбірського, Миколаївського, Жидачівського районів, а й сусідніх областей – Івано-Франківської, Чернівецької», – повідомив голова Львівської ОДА Василь Горбаль під час огляду будівництва протипаводкових об’єктів Самбірського району.

Відповідно до «Державної цільової програми комплексного протипаводкового захисту в басейнах річок Дністра, Пруту, Сірету» у Львівській області ведеться будівництво на 42 об’єктах, з 242 по Україні.

У Львівській області мають збудувати об’єктів загальною вартістю 5,5 млрд грн. Загальна вартість програми по Західній Україні  30 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.