Василь Горбаль
Горбаль відкрив ювілейний форум у Трускавці

У Трускавці на Львівщині відкрився Х Міжнародний економічний форум «Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє».

Участь у відкритті форуму взяло керівництво області, зокрема голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

Василь Горбаль також буде модератором заходу.

Сьогодні на Форумі заплановані виступи міського голови Львова Андрія Садового, Віталія Антонова (буде доповідати на ту ж тему, що й минулого року), також передбачається участь голови Нацбанку Володимира Стельмаха.

О 15 год. у рамках Економічного Форуму відбудеться відкриття Форуму регіонів. Участь у ньому візьмуть міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба, голова ЛОДА Василь Горбаль, голова облради Мирослав Сеник і віце-маршалек сейму Республіки Польща Марек Кухціньскі.

Ввечері передбачається урочиста програма, а саме погашення ювілейної марки, мистецьке дійство від театру Воскресіння.

На Економічному форумі зареєструвалися близько 350 учасників, з них більшість – представники бізнесу. У Форумі також візьме участь міністр транспорту і зв’язку Костянтин Яцуменко, міністр культури і туризму Михайло Кулиняк, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща Яцек Ключковські, віце-міністр міністерства регіонального розвитку Республіки Польща Кшиштоф Гетьман, маршалек Люблінського воєводства Кшиштоф Грабчук, президент американської торгівельної палати в Україні Хорхе Зуковські, представники Світового банку, ЄБРР та ін.

Водночас анонсованих віце-прем’єрів Бориса Колеснікова та Сергія Тігіпка не буде. З вищого керівництва держави до Трускавця приїхав віце-прем’єр Віктор Тихонов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.