мати героїня, орден
10594 зареєстровані в Україні на отримання нагороди "Мати-героїня"

26 жовтня. Львівська область. Львівщина отримала з Адміністрації Президента України 841 нагороду «Мати-героїня», які було присвоєно відповідними указами Президента України з грудня 2009 до березня 2010 року.

Голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль 20 жовтня доручив головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення у найкоротші терміни провести урочисті вручення державних нагород – почесних звань “Мати-героїня”, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Жінкам, які отримають нагороди, буде нараховано і виплачено одноразову грошову винагороду в розмірі 10 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.

В управлінні державних нагород Адміністрації Президента України станом на 20 жовтня знаходиться 10594 кандидатів, погоджені у Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту, які будуть розглянуті і при позитивному рішенні включені до Указу Президента України щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

З початку року у Львівській області почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно 1300 матерям-героїням, в той час як впродовж попередніх 5 років Львівщина нагородила 1283 багатодітних матерів, з них до 2008 року 37 осіб, у 2008 році –92 особи, у 2009 році –1154 осіб.

На п’’ятницю, 29 жовтня, у Львівській ОДА заплановано нагородження почесним званням України матерів-героїнь.

Comments

  1. Як дізнатися, коли прийде моя черга на нагородження? Вже більш 1,5 року чекаю…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.