Офіс
На Луганщині знайшли виборців, які прописані в офісах

31 жовтня. Кандидат у депутати Рубіжанського міськради від Рубіжанської міської організації партії ВО «Батьківщина» Михайло Бренер 30 жовтня 2010 виявив у списках виборців осіб, прописаних у … офісних приміщеннях. Відповідно з цим кандидатом була подана скарга до міської виборчої комісії.

«У списках виборців перебувають особи, які не можуть проживати в будинках за адресою колишніх гуртожитків: вул. Менделєєва, 10 (23 людини), вул. Менделєєва, 12 (14 чоловік), які розташовані на території виборчої дільниці № 18. Ці будинки вже давно рішенням міськради були виключені зі складу житлових будинків і зараз там знаходяться офіси підприємств та приватних підприємців. А жителі гуртожитків вибули в інші райони міста і повинні бути виключені зі списків виборців за вказаними вище адресами », – говорить у скарзі Бренера.

Описане є порушенням норм чинного законодавства, а саме ст. 30 п.2 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та селищних, сільських та міських голів».

Кандидат Бренер вимагав від Рубіжанської міської виборчої комісії негайно вжити заходів щодо усунення вказаних порушень закону.

«Проте, в день голосування у списках змін немає, і зараз ми сподіваємося тільки на роботу спостерігачів і наших представників на дільницях, які стежать, щоб за цими адресами ніхто не проголосував», – повідомив Михайло Бренер.

Джерело ЛГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.