ЄВРО-2012
На латання українських доріг до Євро-2012 буде виділено $2,8 млрд

28 лютого. Львів. У Львові 28 відбулася нарада за участі віце-прем’єр-міністра України Бориса Колеснікова, віце-прем’єр-міністра, міністра економіки Польщі Вальдемара Павляка, з питання облаштування українсько-польського державного кордону до проведення Євро-2012.  Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Під час наради сторони обговорили питання розбудови та модернізації інфраструктури, доріг, прикордонних територій, пунктів пропуску до Євро-2012 та організацію прикордонно – митного контролю на кордоні під час чемпіонату. Обидва віце-прем’єр-міністри наголосили на важливості проведення Євро-2012.
Заступник Міністра транспорту і зв’язку України Олексій Баранов зазначив, що залишається актуальним питання існування на українсько – польському кордоні 2 колій.  «Укрзалізниця та залізниця Польщі створили 4 робочі групи для покращення роботи під час Євро – 2012. Також розроблено 3 техніки перевезення пасажирів впродовж Євро – 2012: 2 – без пересадок, 1 з пересадкою пасажирів», – зазначив він.

Він додав, що між Україною і країнами Заходу курсує 6 поїздів. Цього не достатньо, оскільки існуючі потужності дозволяють пропускати вдвічі більше поїзді.

Заступник Міністра наголосив на потребі розвитку чартерних перевезень та зазначив, що на розвиток дорожньої інфраструктури до Євро-2012 буде виділено 2,8 млрд. долл. США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.