анна седокова
На екс-солістку ВІАгри Анну Сєдокову впала стеля

11 жовтня. Трускавець. Під час виступу Анни Сєдокової в аквапарку на українській базі відпочинку обвалилася стеля. Глядачів та артистів терміново евакуювали з будівлі.

Неприємним інцидентом завершилася презентація нової концертної програми чарівної Ані Седокової в аквапарку комплексу «Женева», який знаходиться в Трускавці у Львівській області.

На перших же акордах композиції 27-річної Седокової зі стелі посипалася штукатурка, а вже через кілька секунд вниз стала обрушуватися оздоблювальна плитка, що могла б завдати каліцтва як артистці і її кордебалету, так і декільком сотням глядачів, які прийшли помилуватися на улюблену артистку. Службі безпеки будинку відпочинку довелося екстрено приймати рішення про припинення концерту і евакуації гостей.

“Всі служби спрацювали дуже злагоджено, тому жертв вдалося уникнути. У нас таке відбувається вперше, сподіваюся, надалі вдасться уникнути подібних подій. Аня повела себе дуже гідно, було видно, що вона професійний артист і не таке бачила”, – розповіла адміністратор комплексу Наталя.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.