Такаші Муракамі
Такаші Муракамі наробив кіпішу у Франції

24 жовтня. Париж. Нащадок короля Франції Людовіка XIV принц Сікст-Анрі де Бурбон-Парма звернувся до суду з позовом про заборону проведення на території Версаля виставки робіт японського скульптора Такаші Муракамі. За словами принца, твори Муракамі “знищують французьку культуру”.

Такаші Муракамі, який славиться своїми неординарними поглядами на мистецтво, з 14 вересня по 12 грудня проводить у Версалі виставку своїх робіт, виконаних в суміші класичного стилю і стилю манги. Нащадок французького короля Людовика XIV (1643-1705), принц Сікст-Анрі де Бурбон-Парма і група його прихильників звернулися до суду з вимогою заборонити виставку робіт японського скульптора.

За словами принца, твори Муракамі носять знущальний характер і “знищують французьку культуру”. Крім того, аристократ вважає проведення експозиції у Версалі також образою пам’яті його предків, при яких почався розквіт класичної культури Франції.

Як повідомляв NM, через скандал із Муракамі виставок сучасного мистецтва в залах Версальського палацу більше не буде. Так вирішив директор державного музею Версаль, Жан-Жака Айагона.

Джерело ВВС, АР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.