календар
Гарячі студентки бережуть тепло для Путіна

7 жовтня. Фото. Студентки найбільш знаменитого московського університету сфотографувалися голими для еротичного календаря і зізналися у любові до прем’єр-міністрові Володимиру Путіну. Нагадаємо, Путіну якому виповнюється п’ятдесят вісім років.

Календарик називається «Володимир Володимирович, ми любимо Вас! З днем народження, Путін!». На його сторінках зображені дванадцять студенток в нижній білизні, що позують перед камерою і вимовляють соковиті фразочки.

Стверджується, що всі ці жінки – студентки факультету журналістики Московського державного університету; офіційна представниця факультету підтвердила, що моделі дійсно там навчаються.

Одягнена в чорну мереживну білизну «Міс березень» Олена Горностаєва, наприклад, привітала Путіна з днем народження словами: «Ліси ви погасили, а я все ще горю!»
Представниця прес-служби журфаку Лариса Бакуліна обізвала календар «зразком еротичного несмаку».

«Ми не раді тому, що вони прикрилися брендом факультету журналістики», – сказала вона. – «Це нетактовно з боку видавців».

Один з авторів календаря – продюсер патріотичного інтернет-телебачення двадцятидворічний Максим Перлін – сказав, що склав календар разом з видавцем Володимиром Тютюном. За словами Перліна, моделі позували для календаря безкоштовно, а сам календар несе у собі обнадійливе повідомлення.

«Ідея полягала в тому, щоб для календаря знялися дівчата – не просто моделі, які знімаються за сто доларів, а дівчата з політичними поглядами, дівчата, що вже прийшли до певного успіху», – сказав він.

На питання про те, чому вони знімалися в нижній білизні, Перлін відповів: «По-моєму, так красивіше і цікавіше».

У вівторок, за словами Перліна, п’ятдесят тисяч примірників календарика надійшли у продаж у гіпермаркетах «Ашан».

«Ми сподіваємося, що він буде мати комерційний успіх», – сказав Перлин.

У середу в гіпермаркеті на Ленінському проспекті (південь Москви) продавалися такі календарі по 260 рублів (8,71 доларів США) за штуку.

Відзначимо, що дизайнер Антоніна Шаповалова – одна з лідерів прокремлівського молодіжного руху «Наші» – у 2008-му році зробила лінію жіночих трусів з написом «Вова, я з тобою!», Маючи на увазі Путіна.

Максим Перлін співпрацює з прокремлівським телеканалом Russia.ru. Його творець Костянтин Риков пов’язаний із веб-сайтом Zaputina.ru, на якому лідера вмовляли залишитися президентом на третій термін.

Перлин спростував припущення про його членство в «Єдиній Росії» або у будь-якому з молодіжних угруповань прокремлівської орієнтації і сказав, що кошти на видання календаря були взяті з прибутків від інших видавничих проектів.

«Дівчат ми вибрали з числа друзів і знайомих. Я журналіст, мої друзі теж журналісти. Ми дуже добре знаємо дівчат, які там навчаються. Вони на дев’яносто відсотків наші друзі», – відзначив творець еро-календаря для Путіна.

календаркалендар

календаркалендаркалендаркалендар

календариккалендариккалендариккалендариккалендариккалендариккалендарик

За матеріалами AFP, tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.