Анатолій Могильов, МВС, міністр
Могильов особисто контролюватиме злочини міліції

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов взяв на особистий  контроль проведення перевірки за фактами порушень прав людини у райвідділах міліції на Київщині, про які повідомили засоби масової інформації, повідомляє прес-служба МВС.

Міністерство нагадує, що за матеріалами журналістів, працівники міліції Білоцерківського райвідділу внутрішніх справ перевищили свої повноваження під час розкриття крадіжки, застосовуючи до підозрюваного недозволені методи. Після того як рідні звернулися з відповідною скаргою, чоловіка знову викликали в міліцію, до того ж працівника міліції, на якого, власне, і скаржився потерпілий.

Анатолій Могильов дав доручення на період проведення перевірки відсторонити від виконання службових обов‘язків працівників міліції Білоцерківського райвідділу,  на адресу яких пролунали звинувачення, відзначає прес-служба МВС.

Також призначено перевірку за іншою інформацією, оприлюдненою в ЗМІ. В ній йдеться про те, що з приміщення Вишгородського райуправління внутрішніх справ на Київщині зникла людина, яку напередодні затримали міліціонери. За даними ЗМІ,  рідні б‘ють на сполох, передбачаючи, що підозрюваного катували, а його самого, можливо, вже немає серед живих.

За цим повідомленням керівництвом МВС призначено перевірку, її проведення перебуває на особистому контролі Міністра внутрішніх справ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.