шлам, повінь, бруд
Токсична речовина знищила усе майно угорців

За дорученням т.в.о. Міністра МНС України М.В.Болотських сформована мобільна оперативна група на базі ГУ МНС України в Закарпатській області. В складі групи 7 спеціалістів від Управління рятувальних сил та Управління Цивільного захисту, йдеться в повідомлені прес-служби МНС.

Також підготований резерв інженерної техніки у кількості 17 одиниць та 42 фахівця особового складу служб області. Мобільна оперативна група здійснює моніторинг ситуації в Угорській Республіці. У випадку звернення керівництва Угорської Республіки за рішенням Кабінету Міністрів України вона готова виїхати на місце надзвичайної події для надання допомоги, відзначає МНС.

Крім того, Міністерством проведений розрахунок сил, які у випадку потреби можуть виїхати до Угорщини і надати допомогу.

Загрози попадання шламу та отруйних речовин у р. Тиса та на територію України немає.

Тим часом, Угорщині потрібні десятки мільйонів доларів і щонайменше рік для того, щоб ліквідувати наслідки техногенної катастрофи, що сталася напередодні

Нагадаємо, що у вівторок на алюмінієвому заводі в 160 кілометрах від Будапешта стався вибух, який зруйнував греблю резервуара з отруйними відходами (шламом). У результаті величезна кількість токсичної речовини грязьової маси розлилося по семи населених пунктах. Речовина визнана фахівцями небезпечною для життя, – угорський уряд ввів в трьох районах надзвичайний стан. Поки що відомо про чотирьох загиблих, шестеро зниклих безвісті. Близько 120 постраждалих доставлені до лікарень.

Рятувальники намагаються не допустити попадання речовини в Дунай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.