Microsoft
Вся кімната як інтерактивний дисплей від Microsoft

Зовні це схоже на сцену з фантастичного фільму. Людина рухає рукою по поверхні столу, переміщаючи зображення, що проектується, а потім це зображення перетворюється в світловий відблиск в руці, який передається партнерові, переноситься на стіну і знову стає зображенням. (Відео нижче)

Саме так працює експериментальна система LightSpace, створювана фахівцями дослідницького підрозділу Microsoft. Метою даного проекту є спроба перенести сенсорні можливості, реалізовані зараз, наприклад, в дисплеях безлічі смартфонів і планшетних комп’ютерів, на звичайні поверхні в кімнаті.

Таким чином, будь-яка поверхня в приміщенні фактично стає частиною інтерактивного комп’ютерного інтерфейсу, розташованого до того ж у трьох вимірах. Це означає, що для введення інформації і управління системою, не потрібно більше ні клавіатури, ані мишки, ані навіть multi-touch дисплею – достатньо власних рук і поверхні столу або стіни.

Додамо, що в апаратне оснащення системи LightSpace входять проектори, датчики руху і чутливі камери, а обробкою даних, що надходять керує спеціально розроблене програмне забезпечення. Звичайно, широке впровадження подібних “віртуальних інтерфейсів” – справа далеко не найближчого майбутнього, однак вже зараз зрозуміло, наскільки корисними вони могли б стати.

ВІДЕО

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.