Microsoft
Microsoft тішить споживачів

9 жовтня. Фото. Схоже, в Microsoft серйозно взялися перевершити несподівані і смішні вигадки професіоналів гумористичного цеху. Не так давно відбулися похорони iPhone і BlackBerry, влаштовані співробітниками редмондської компанії на честь майбутнього виходу мобільної операційної системи Windows Phone 7.

Ресурс Engadget опублікував декілька фотографій, на яких показано одне з розісланих Microsoft запрошень на захід Executive Event по Windows Phone 7, який заплановано на листопад. Очевидно, в корпорації вирішили провести окрему презентацію своєї новітньої програмної платформи для керівників, в той час як офіційний випуск Windows Phone 7 має відбутися 11 жовтня.

Microsoft Windows Phone 7
Legoland від Microsoft

У комплект входить запрошення рекламка зі слоганом “The real one is coming”, USB накопичувач (очевидно, з інформацією), а також макет комунікатора Windows Phone 7, зібраний з цеглинок Lego чорного, синього та сірого кольорів. Виглядає досить забавно, хоча будь-яка дитина старше п’яти років, ймовірно, зможе повторити цей трюк. Чи оцінять споживачі зусилля маркетологів Microsoft, стане ясно зовсім скоро.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.