Steve Ballmer Стів Балмер
Стів Балмер передає привіт Джобсу і каже, що готує вбивцю iPad

Виступаючи на презентації в Лондонській школі економіки (London School of Economics), голова корпорації Microsoft Стів Балмер (Steve Ballmer) зробив дуже цікаву заяву. За його словами, планшетні комп’ютери під управлінням Windows, які можуть скласти конкуренцію Apple iPad, будуть представлені до кінця поточного року.

Стів Балмер заявив, що споживачі побачать нові планшети на базі Windows, причому, станеться це в майбутні різдвяні свята. Однак керівник компанії не уточнив, які саме моделі з’являться на ринку і хто буде їх виробником. Відзначимо, що більшість з анонсованих на даний момент планшетних ПК працюють на програмній платформі Android і ARM чіпах.

Такий вибір цілком зрозумілий, адже процесори з ARM архітектурою набагато економічніші x86 чіпів, нехай навіть таких енергоефективних, як Intel Atom. Ну а під апаратну платформу підганяється і програмне забезпечення. Додамо, що нові подробиці про планшети на основі Windows 7 можуть бути оприлюднені 11 жовтня в день випуску мобільної операційної системи Windows Phone 7.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.