Моторола
Motorola краде технологію Microsoft?

Американська корпорація Microsoft подала в суд на компанію Motorola, звинувативши її в порушенні дев’яти патентів, повідомляє BBC News.

За даними корпорації, у своїх телефонах на базі операційної системи Google Android Motorola використовувала кілька технологій, розроблених Microsoft. Зокрема, мова йде про синхронізацію повідомлень електронної пошти, записів у календарі та контакти.

Microsoft подала позовні заяви до Федерального суду Сіетлу і Комісію з питань міжнародної торгівлі. Корпорація уточнила, що Motorola у 2003-2007 роках отримувала ліцензію на використання розробок Microsoft, однак з 2008 року перестала продовжувати її дію і застосовувала технології у своїй продукції вже нелегально.

У позовах крім іншого згадуються смартфони Motorola Droid 2 і Charm. Представник Motorola заявила Reuters, що компанія поки не отримала копію позову Microsoft, але вже готується відстоювати свої інтереси в суді. У той же час компанія Google оголосила, що здивована вчинком Microsoft, який може завадити впровадженню інновацій в секторі мобільної електроніки.

Слід зазначити, що позовна заява Microsoft продовжило серію судових позовів між виробниками мобільної електроніки і програмного забезпечення для неї. Так, в 2009 році компанія Nokia подала в суд на Apple. Пізніше Apple висунула позов проти HTC, а Oracle виступила проти Google.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.