Microsoft
Microsoft

11 жовтня. Фото. Відомо, що корпорація Microsoft приділяє велику увагу різним інноваційним методиками і технологіями, що полегшують взаємодію людини і комп’ютера. Наприклад, в ігровій системі Kinect для Xbox 360 знайшла втілення концепція “контролер без контролера”, коли користувач взаємодіє з консоллю через усні команди, рухи і жести.

Ще одним цікавим проектом підрозділу Microsoft Research, повідомлення про який нещодавно з’явилися в мережевих ЗМІ, є так званий ношений контролер на базі технології електроміографії (Wearable Electromyography-Based (EMG) Controller). Суть його полягає у використанні бездротових EMG датчиків, що кріпляться на тілі людини і вимірюють біоелектричні потенціали.

Подібні потенціали виникають у скелетних м’язах при порушенні м’язових волокон, яке відбувається при будь-якому русі. Реєструючи електричну активність м’язів, і обробляючи ці дані за допомогою спеціального програмного забезпечення, можна отримати докладну картину всіх рухів користувача. Така методика давно і успішно застосовується в медицині, а в недалекому майбутньому, можливо, ми побачимо цілі інтерфейсні системи, засновані на принципі електроміографії, що дозволяють управляти комп’ютером без звичних периферійних пристроїв.

креслення, людина
Microsoft удосконалює способи керування комп'ютером

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.