БЮТ
БЮТ: Кучма зі своїми методами сховається

Таких жорстких методів, який сьогодні вживає влада щодо опозиції, не вдивали ще ніколи в Україні.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив депутат Броварської міської  ради, керівник міської партійної організації «Батьківщини» Анатолій Кривонос.

За його словами, “Батьківщина” не може сьогодні зареєструвати свою партію для участі у виборах.

“Сьогодні Броварське районне управління юстиції не працює. Візьміть до уваги: начальник управління юстиції Марійко Тетяна Михайлівна на лікарняному її заступник Євген Миколайович теж на лікарняному, діловод управління юстиції теж на лікарняному, один із спеціалістів у відпустці”, – розповів Кривонос.

За його словами, не вдалося поспілкуватися і з в. о. начальника управління Зоєю Чижевською, оскільки її немає на місці, мобільний телефон не відповідає.

“Ми вже пікетували управління юстиції і писали листи, перекривали дороги, зверталися у прокуратуру, міліцію. Я член партії з 2002 року, голова міської партійної організації “Батьківщина” з 2003 року. Я пройшов усі етапи політичних змін, які були в країні. Але такого єзуїтського методу боротьби з опозицією я не пам’ятаю. Мені тільки хочеться сказати одними словами: Леонід Данилович відпочиває, порівняно з тим, що сьогодні твориться”, – відзначив Анатолій Кривонос.

Нагадаємо, що сьогодні депутати “Батьківщини” оголосили про початок голодування проти дій теперішньої влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.